Szanowni Państwo, z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty dziękuję za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia, za Państwa pracę na rzecz polskiej oświaty. Wierzę, że pasja i oddanie towarzyszące Wam na co dzień przyczynią się do dalszego rozwoju placówek oświatowych oraz spotkają się z uznaniem Waszych wychowanków i ich rodziców. Życzę wszystkim Państwu, aby praca z dziećmi i młodzieżą była dla Was nieustającym źródłem satysfakcji. Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy i kształtowania postaw młodych Polaków!

12 października odbyła się inauguracja Kampanii " Pola Nadziei" w Ogrodach Hospicjum Ziemi Częstochowskiej. Dziękuję za zaproszenie na to przepiękne i jakże cenne wydarzenie. Ze względu na trwające obrady Sejmu RP podczas uroczystości reprezentowała mnie pani Sylwia Zasępa, która przekazała moje gorące podziękowania i wyrazy uznania dla wszystkich pracowników, wolontariuszy i przyjaciół hospicjum. Drodzy Państwo, musimy dołożyć wszelkich starań, przekroczyć wszelkie bariery i lęki aby przekazać tym najbardziej potrzebującym tak potrzebną nadzieję!

Stowarzyszenie w Gminie Poczesna zaprasza na spotkanie z Poseł na Sejm RP Lidią Burzyńską w ramach cyklu "Poznaj swojego Parlementarzystę". Spotkanie odbędzie się na Sali Konferencyjnej przy Hali Sportowej w Poczesnej dnia 19 października 2017r.

8 października 2017r. na Jasnej Górze odbyła się Pierwsza Ogólnopolska Pielgrzymka Drogowców. Modląc się w intencji decydujących jak i wykonujących nowoczesne, dobrze zaplanowane autostrady i drogi, pamiętaliśmy jak istotne miejsce w społeczeństwie zajmują oraz jak ważne są ich dzieła dla rozwoju „Małej i Dużej” Ojczyzny. Gratuluję Organizatorom!