13 grudnia 2017r. w Warszawie upamiętniono 36 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego. Wśród zgromadzonych byli również członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z Okręgu 28. Dziękuję za Waszą obecność.

24 listopada 2017r. odbyły się Wybory Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Kłomnicach. Gratulacje dla nowego Zarządu Komitetu, którego Przewodniczącą została Poseł na Sejm RP Lidia Burzyńska. Szanowna Pani Poseł to wielkie wyróżnienie i zaszczyt dla członków i sympatyków Komitetu! #damyradę

Piątek 17 listopada był wyjątkowym dniem dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy ul. Ogrodowej 35 w Częstochowie. Ośrodek prowadzony przez Zgromadzenia Małych Sióstr Niepokalanego Serca Maryi odwiedziły dzieci i młodzież ze szkolnego koła Akcji Katolickiej Zespołu Szkół Specjalnych nr 28. Zaprezentowały one pensjonariuszom przedstawienie przygotowane z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Miałam zaszczyt zostać jednym z gości honorowych uczestniczących w wydarzeniu. Dziękuję Państwu za tak piękną inicjatywę i wspólnie spędzone chwile!

 

12 listopada 2017r. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem NMP w Zawadzie została odprawiona przez Ks. Proboszcza Szczepana Wylazia Msza św., w której kazaniem był montaż słowno-muzyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół w Zawadzie. Serdecznie dziękuję za tak piękną i wzruszającą lekcję patriotyzmu.